Darmowa wysyłka od 200 zł Zobacz nowości

Biżuteria Wodoodporna

Biżuteria Wodoodporna

Poznaj najnowszą kolekcję KAJO i zakochaj się w biżuterii, którą zamawiasz, wyciągasz z pudełka, zakładasz i… zapominasz! Nie musisz jej zdejmować do kąpieli ani do spania. 

Zabierz swoje ulubione kolczyki czy naszyjnik na wakacje – śmiało możesz kąpać się w nich w morzu i smarować olejkiem do opalania. Po powrocie z urlopu będą błyszczeć równie mocno jak przed nim!

Wodoodporna? Jak to możliwe?

  • Biżuteria z kolekcji Wodoodpornej wykonana jest z bardzo odpornej i trwałej stali nierdzewnej 316 l najwyższej jakości, nazywanej również stalą chirurgiczną.
  • Na stal nierdzewną warstwa złocenia nakładana jest nowoczesną supertrwałą metodą – dzięki temu biżuteria jest w pełni odporna na wilgoć, pył, tłuste kremy i olejki, a nawet perfumy!
  • Każdy element, który trafia do naszej kolekcji Wodoodpornej przechodzi rygorystyczne testy, tak żeby, kiedy już trafi do Ciebie, spełniał w 100% Twoje oczekiwania.

Zalety biżuterii wodoodpornej

Najważniejszą zaletą biżuterii wodoodpornej wykonanej ze stali nierdzewnej 316 l  najwyższej jakości, jest to, że nie matowieje ani nie zarysowuje się łatwo i ma piękne błyszczące wykończenie. 

Wysokiej jakości stal nierdzewna jest w 100% wodoodporna, ale nie tylko, jest również hypoalergiczna. Nawet jeśli masz wyjątkowo wrażliwą skórę, biżuteria KAJO nie powinna wywołać reakcji alergicznej. 

Stal szlachetną uwielbiamy też za to, że w 100% nadaje się do recyklingu!

Stal szlachetna szczelnie pokryta złoceniem nie ciemnieje ani nie matowieje, dzięki czemu jej kolor pozostaje idealny przez całe życie. Biżu, która przetrwa wszystkie przygody bez utraty blasku? Teraz to możliwe!

A na dodatek obejmujemy ją dożywotnią gwarancją!

Biżuteria wodoodporna