Darmowa wysyłka od 200 zł 🔥 Skorzystaj dziś

Ear styling

STYLE TIPS

Stylizacja ucha z wieloma dziurkami - jak uzyskać super efekt?

Jednym z najgorętszych trendów w dziedzinie piercingu w ostatnich latach jest stylizacja ucha z wieloma dziurkami. 

Wystarczą dosłownie 2-3 dziurki w płatku ucha żeby stworzyć super modną stylizację, która uzupełni Twój codzienny look. 

prywatna galeria sztuki na Twoim uchu

Stylizacja ucha z większą liczbą dziurek daje ogromne możliwości! Możesz wybrać kolczyki w różnych rozmiarach, kształtach, modelach i metalach. Niektórzy decydują się na subtelne, małe kółeczka huggies, inni na wyraziste, geometryczne formy. Możliwości są praktycznie nieskończone! 

Nawet jeśli masz w uchu tylko jedną albo dwie dodatkowe dziurki, też znajdziesz coś dla siebie! Do prostej kompozycji możesz dodać nausznicę, która podkręci stylizację i sprawi wrażenie dodatkowego piercingu. 

Jak zbudować kompozycję, która będzie zbalansowana, efektowna i wygodna do noszenia? 

1. Połącz różne rodzaje kółek

Większe i mniejsze albo gładkie i wysadzane cyrkoniami – takie połączenie dwóch różnych rodzajów kółek zawsze da elegancki i ciekawy efekt na uchu. Wystarczy, że masz tylko jedną dodatkową dziurkę!

Do pierwszej dziurki załóż większe kółko, a do kolejnej dziurki mniejsze – tym sposobem podkreślisz kształt ucha. Zobacz kilka inspiracji poniżej!

2. Poszukaj symetrii

Jeśli masz więcej niż 2 dziurki w jednym płatku ucha spróbuj wybrać do nich kolczyki, które rozłożysz symetrycznie. Dwa malutkie sztyfty i kółko pomiędzy nimi? Albo odwrotnie – dwa kółeczka rozdzielone małą cyrkonią albo perełką?

3. Dodaj nausznicę!

… zwłaszcza jeśli nie masz tak wielu dziurek w uchu. Nausznice KAJO są zaprojektowane tak, żeby zakładanie, zdejmowanie i noszenie ich było proste i przyjemne. Nie musisz mieć dziurki żeby nosić nasze nausznice!

Załóż nausznicę w połowie ucha albo wyżej na małżowinie, żeby uzyskać bardziej ozdobny efekt. 

4. Wymieszaj kolory i detale

Perły połączone z cyrkoniami? Super! Spróbuj kompozycji, w której poszczególne kolczyki są małe, ale za to wykończone w inny sposób.

Możesz zestawić ze sobą delikatne sztyfty z cyrkoniami i małe kółko z perłami. Albo kolczyk z pozłacanym łańcuszkiem z małym srebrnym sztyftem.