Darmowa wysyłka od 200 zł 🔥 Skorzystaj dziś

O nas

Cześć Piękna! Jeśli dopiero się poznajemy, musisz wiedzieć o biżuterii KAJO tylko 3 rzeczy – jest piękna, wygodna i trwała. 

Simple as that. 

Piękna

Kochamy minimalistyczny design i biżuterię, która współgra z każdym Twoim outfitem

Wygodna

Lekka, dobrze wyważona i bezpieczna nawet dla bardzo wrażliwej skóry

Trwała

Idealnie zabezpieczone złocenie odporne na wodę, pot i kremy

Poznajmy się lepiej

RZECZY, KTÓRE lubimy

Lubimy autentyczną komunikację

uważamy że buduje ona zaufanie między nami - marką i KAJO Teamem - a Tobą - naszą KAJO Girl

Lubimy solidną biżuterię

taką którą wygodnie się nosi, nie zmienia koloru, a po roku intensywnego noszenia wygląda jak nowa.

Lubimy najnowsze trendy

a w ich interpretacji inspirujemy się skandynawskim designem (ta prostota i użyteczność ♥) - KAJO to fińskie słowo oznaczające blask

Poznajmy się lepiej

rzeczy których nie lubimy

Nie lubimy niewygodnej biżuterii

takiej w której przy projektowaniu brano pod uwagę wyłącznie to jak wygląda - a nie jak się ją nosi

Nie lubimy kolczyków które ważą tyle...

... że w najlepszym razie wyciągną płatek ucha do ramion, a w najgorszym stanowią poważne zagrożenie

Nie lubimy biżu, którą trzeba zdejmować

np. do sportu albo na wakacjach, bo zmieni kolor czy przepadnie gwarancja.

A, no i nie lubimy gdy mamy coś ważnego do zrobienia, a zamiast tego wchodzimy na “na 5 min” na Instagram żeby po godzinie oglądać story na profilu gołębia w Japonii.

Misja

Czasami dostajemy od Was listy z pytaniami “KAJO, dlaczego jesteście? Jaka jest Wasza misja?” (dobra, wymyśliliśmy to, ale serio zachęcamy do wysyłania nam listów, odpowiemy na każdy jeden!)

KAJO jest projektem z pasji, bardzo (bardzo!) chcemy być z Tobą, gdy świętujesz sukcesy i gdy stawiasz czoła życiowym wyzwaniom. Dlatego projektujemy biżuterię odporną na życie, która przetrwa najbardziej szalony dzień, nie tracąc przy tym ani odrobiny swojego blasku. 

Uważamy że na świecie pełno jest już fantastycznych wymyślnych designów, dlatego my skupiamy się na tych najbardziej klasycznych – i robimy je najlepiej na świecie.

Produkcja

Zależy nam na najwyższej możliwej jakości materiałów i wykończenia naszej biżuterii jaka tylko jest dostępna. Tylko wtedy nasza biżuteria jest naprawdę nie do zdarcia i długo, w idealnym stanie towarzyszy naszym klientkom.

W 2019 roku poszukiwania najtrwalszych metod produkcji i złocenia biżuterii zaprowadziły nas aż do Korei Południowej. To jeden z najprężniej rozwijających się rynków pod względem technologii (a koreańskie trendy w branży beauty, gastro i w modzie to oddzielna historia!). To właśnie w Korei, w niedużej, ale super nowoczesnej manufakturze jubilerskiej, która ma świetne wyposażenie techniczne i ogromne doświadczenie, powstaje nasza biżuteria.

Biżuteria KAJO jest wytwarzana ręcznie przez 12-sto osobowy zespół rzemieślników, a surowce z których korzystamy pochodzą ze sprawdzonych źródeł. Każda sztuka biżuterii jest bardzo dokładnie sprawdzana na każdym etapie produkcji – od odlewu przez szlifowanie i osadzanie naszych (czasem naprawdę malusieńkich) cyrkonii. Druga runda mega dokładnej kontroli jakości odbywa się tuż przed wysłaniem biżuterii do Klientów z naszego magazynu pod Krakowem. Jakość wykończenia i trwałość naszych kolczyków, naszyjników i pierścionków to dla nas absolutnie kluczowa sprawa.

Biżuterię pakujemy w pudełeczka wyprodukowane z papieru posiadającego certyfikat FSC®, wykańczane nietoksycznym klejem na bazie wody. Certyfikat FSC® jest dla nas gwarancją na to, że użyte materiały pochodzą z odpowiedzialnej gospodarki leśnej.